Töötoad Viimsi Huvikeskuses

Oleme avatud ja ootame uusi huvilisi. Olge kohal!

Viimsi Huvikeskuse Päikesepesa ruumis kohtume:


Isemoodi Isetegijad aitavad veel avastamata loovusel valla pääseda! Isemoodi Isetegijate Loovustuba alustab taas Viimsi Huvikeskuses vahvate kunsti- ja meisterdamistöötubadega, kus eelkõige õpetatakse loodussõbralikku suhtumist kõigesse meid ümbritsevasse.  Isetegijatega saab teada, kuidas valmivad toiduainetest värvid, pakenditest ja klaasikildudest mosaiikpildid ning muudest ülejääkidest uued tarbeesemed. Meiega koos leiad ideid tähtpäevadeks, peolaua katmiseks, aksessuaaride valmistamiseks, mänguasjadele kodu sisustamiseks või ehitamiseks ja paljuks muuks.

Miks valida loovkunstiring lapsele?

Kunstitegevusi kavandades antakse lapsele võimalus väljendada oma arusaama maailmast ning seeläbi saada uusi elamusi, tunda rõõmu ja rahulolu. Kõikide tegevuste ülesandeks on muuhulgas taju, fantaasia, ruumilise kujutluse ja motoorika arendamine. Kindlasti arendab meisterdamine ja loovkunst ka lapse kujutlus- ja algatusvõimet aidates välja kujundada just temale omase väljendusviisi. Meie eesmärk on anda edasi teadmised õigetest töövõtetest, tekitada korraharjumused, õppida tundma ja kasutama erinevaid töövahendeid ning tehnikaid, pakkuda rõõmu, rahulolu ja eduelamusi.

Tunnid toimuvad Päikesepesas I korrusel  Tunde ei toimu koolivaheajal ja riiklikel pühadel.

K 15.00 – 15.50 LELUKODA

Algkooliealistele! Põnevas huviringis saab näpuosavust proovile panna pehmete nukkude ja loomade õmblemisel ning nukumööbli valmistamisel. Selles tunnis pole vanus oluline, põhiline on tahe.

Osalustasu:
30 € / kuutasu

K 16.00 – 16.50 DISAIN JA ÕMBLEMINE NOORTELE NEIDUDELE UUS!

Disain on kunst luua ja arendada tooteid.

Ootame huvilisi kes tahavad ise omale midagi disainida, olgu see koju, kaela,selga või kõrva. Külastame erinevaid Eesti disainereid nende stuudiotes ja kutsume mõne neist külla.

Leiame, et tänapäeva moodsas infotehnoloogilises maailmas on lihtsad oskused kadumas, aitame neid säilitada ja samas õppida uusi oskusi. Proovime erinevaid sidumis-sõlmimistehnikaid, ömblemist käsitsi ja masinaga, kanga värvimist looduslike ja tööstuslike värvidega, liimi, paberi valmistamist ja veel palju muud põnevat.

Vaatleme esemete mitut nägu, lubame jääda iseendaks ja alustatu lõpule viia!

Disainida on äge!

Sobilik alates 10 eluaastast.

Tule ise ja võta sõber ka kaasa!

Osalustasu:
35 € / kuutasu

Osalustasu palume tasuda jooksva kuu alguses.
MTÜ Isemoodi Isetegijate Sõpruskond
LHV EE957700771003099059
Selgitusse lapse ees ja perekonnanimi

Isemoodi Loovustoa väikelaste ÖKOTUND

Ootame kõiki särasilmseid 1-3 a. vanuseid lapsi emmede-issidega 1x kuus Viimsi Huvikeskusesse. ESIMENE TUND TOIMUB JUBA 11 SEPTEMBRIL

Algus kell 10.30

Info ja registreerimine:  loovustuba@gmail.com

tel. 510 44 00; 51 27 131

Ootame       Airi ja Eveli