Meist


Oleme loomingulised, mängulised ja leidlikud inimesed, kes teevad kõike omamoodi ja isepäiselt. Otsime pidevalt uusi ideid, mida vahvat ja praktilist valmistada erinevatest materjalidest ja esemetest, mis ümbritsevaid meid igapäevelus ning leiaksid suure tõenäosusega õige pea oma lõpu prügikastis. Nii jõuavad uude ellu ehted, kinkepakid, karbid ja mänguasjad.


Tegutseme peamiselt Viimsi Huvikeskuses ning tegeleme väga paljude käsitööliikidega. Näitame meelsasti nii lastele kui ka täiskasvanutele, et on ka teisi võimalusi ilu enda ümber luua, kui mööda poode ostelda. Liiga lihtne on tormata kauplusesse ja osta, palju ilusam ja mõjusam on teha ise midagi põnevat ning erilist. Näiteks ajalehtedest kinkekotid ja plastpudelist kõrvarõngad, mahlapakendist rahakoti, pinali ja kohvipakkidest käekoti, vanadest kangajuppidest mängukaru või nukukese – kõigest saab midagi!

Korraldame ka lastelaagreid – alates aastast 2009 ja selle ajaga on meie ümber kogunenud päris vahva seltskond, kes on õppinud läbi töötubade ja koolituste olema hoolivamad oma kodukoha, looduse ja keskkonna suhtes.

BFM’i II kursuse tudengid on teinud meist ka väikese klipi: